It is generally recommended to prioritize limited-time bundles or high-value packs, as they offer better value than directly purchasing credits.

Blood Strike










Description
-->Go to Top Up Blood Strike Max >--
Tambah Nilai Blood Strike
Tambah nilai Blood Strike di Topuplist!
Dapatkan senjata bernilai tinggi, skin, dan sumber tempur pada harga yang lebih baik, bina loadout yang berkuasa, raih kelebihan dalam pertempuran sengit yang pantas, dan nikmati pengalaman menembak yang intens.
Kami komited untuk menyediakan setiap pemain dengan perkhidmatan tambah nilai Blood Strike yang paling berbaloi — penghantaran pantas, transaksi selamat, dan pelbagai pakej. Hanya berikan UID anda untuk menambah nilai akaun anda dengan selamat dan mudah. Kami juga melancarkan promosi baharu dengan setiap kemas kini versi, jadi nantikan!
Bagaimana untuk Mencari UID Anda?
Lancarkan Blood Strike dan log masuk ke akaun anda
Ketik ikon avatar dalam antara muka permainan untuk masuk ke profil anda
Semak UID anda pada halaman maklumat peribadi
⚠️ Nota:Sila masukkan maklumat yang diperlukan untuk tambah nilai Blood Strike (UID + Server) dengan tepat bagi memastikan kredit anda dihantar dengan segera.

Bagaimana untuk Tambah Nilai Blood Strike di Topuplist?
Ikuti langkah-langkah ini untuk melengkapkan tambah nilai yang pantas dan selamat:
Pilih bahasa dan mata wang — Pilih bahasa pilihan dan mata wang tempatan anda di Topuplist
Log masuk atau daftar — Log masuk ke akaun Topuplistaccount anda atau cipta akaun baharu
Pilih permainan — Pergi ke: Home > Top Up > Blood Strike
Masukkan UID dan server — Isi UID anda dan pilih rantau server anda
Pilih pakej tambah nilai — Pilih jumlah kredit atau bundle yang anda mahu
Sahkan dan bayar — Klik “Top Up Now”, sahkan bahawa IGN anda sepadan dengan UID anda, kemudian lengkapkan pembayaran
Penghantaran — Kredit akan dihantar ke akaun permainan anda dalam beberapa minit
Apakah itu Blood Strike?
Blood Strike ialah permainan penembak pandangan orang pertama (FPS) yang pantas, dibangunkan oleh NetEase. Permainan ini menumpukan pada mekanik tempur yang lancar dan gameplay mobiliti tinggi, menggabungkan mod battle royale dan berpasukan untuk memberikan pengalaman medan perang yang intens.
Pemain boleh memilih watak dengan kebolehan dan peranan yang berbeza untuk bertarung di pelbagai peta. Dengan mengumpul gear, menaik taraf senjata, dan menyelaraskan taktik, pemain boleh terus meningkatkan prestasi mereka dan meraih kemenangan dalam pertempuran sengit.
Untuk membuka skin senjata yang lebih kuat, kosmetik watak, dan sumber tempur, pemain boleh membeli mata wang premium (kredit) untuk mempercepatkan perkembangan dan meningkatkan pengalaman keseluruhan mereka.
Apakah itu Kredit?
Kredit ialah mata wang premium berbayar dalam Blood Strike, yang hanya tersedia melalui pembelian menggunakan wang sebenar.
Kegunaan utama termasuk:
Pembelian kedai — Beli skin senjata, kosmetik watak, dan bundle
Peningkatan tempur — Dapatkan sumber dan item untuk meningkatkan prestasi
Kredit penting untuk meningkatkan gameplay dan membuka kandungan premium.
Bagaimana untuk Mendapatkan Kredit?
Kredit tidak boleh diperoleh melalui gameplay percuma biasa. Tidak seperti sumber dalam permainan standard, kredit hanya boleh diperoleh melalui tambah nilai dan tidak boleh difarm atau diperoleh secara percuma.
Anda boleh membeli kredit melalui kaedah berikut:
Tambah nilai rasmi dalam permainan
Pusat tambah nilai laman web rasmi
Platform pihak ketiga seperti Topuplist
Mengapa Memilih Topuplistfor untuk Tambah Nilai Blood Strike?
Mencari platform tambah nilai yang selamat dan berpatutan? Topuplistprovides menyediakan perkhidmatan berkualiti tinggi untuk pemain di seluruh dunia:
🏷️ Harga paling berbaloi
Harga kompetitif dengan pelbagai promosi untuk memaksimumkan penjimatan anda
🔒 Transaksi selamat dan boleh dipercayai
Saluran pembayaran rasmi dan teknologi penyulitan memastikan keselamatan akaun dan pembayaran
💳 Pelbagai kaedah pembayaran
Menyokong Visa, Mastercard, PayPal, dan banyak lagi
⚡ Penghantaran pantas
Sistem yang dioptimumkan memastikan penghantaran kredit yang cepat
📞 Sokongan pelanggan 24/7
Pasukan sokongan khusus tersedia pada bila-bila masa untuk membantu anda
🌍 Perkhidmatan global
Menyokong pelbagai negara dan bahasa untuk pengalaman yang dilokalkan
Kami juga menyokong tambah nilai untuk banyak permainan popular, termasuk Genshin Impact, Honkai: Star Rail, Wuthering Waves, Zenless Zone Zero, PUBG Mobile, dan Brawl Stars. Nikmati perkhidmatan tambah nilai yang pantas dan selamat!

Blood Strike
FAQ
Reviews
Based on 629 reviews
14 Ogo 2026
Blood Strike créditos llegaron al instante, genial!
14 Ogo 2026
Topuplist made buying Blood Strike credits so effortless.
14 Ogo 2026
Excelente servicio de Blood Strike, satisfecho!





